• Movie slide 1
  • Movie slide 2
  • Movie slide 3
ads
تبلیغات
درخواست فیلم

فول آرشیو خوانندگان

دانلود فیلم ناردون

دانلود فیلم ناردون

دانلود فیلم ایرانی ناردون با لینک مستقیم

فیلم سینمایی ناردون را با لینک مستقیم،دانلود فیلم جدید ایرانی ناردون با سرعت بالا از جهان دانلود

نقد و بررسی کامل فیلم ناردون + اخبار و حواشی و تصاویری از فیلم ناردون

دانلود فیلم ناردون

نام فیلم : ناردون

تولید سال : ۱۳۹۵

 امین حیایی، سیروس گرجستانی، مهران غفوریان، مهران رجبی، شهرام قاعدی، امیر نوری، لیلا اوتادی، علی مسعودی و…

عوامل فیلم ناردون: نویسنده: فریدون حسن پور، مدیر فیلمبرداری: ابراهیم غفوری، تدوین: مهدی حسینی وند، ابراهیم شیبانی، موسیقی: بهزاد عبدی، مدیر تولید: حسن باقریان، طراح چهره پردازی: شهرام خلج، طراح صحنه و لباس: حسن روح پروری، صدابردار: حسین تقوی، صداگذار: حسین مهدوی، عکاس: محمدرضا اصفهانی، مشاور رسانه ای: روزبه معینی

نقد و بررسی فیلم :

کسی در فیلم حضور دارد که من بشناسم؟

اغلب بازیگران مشهور تلویزیون نظیر مهران غفوریان، سیروس گرجستانی، امیر نوری و مهران رجبی در فیلم حضور دارند. از بازیگران سینمایی هم امین حیایی در فیلم حاضر است.

داستان فیلم درباره چیست ؟

داستان فیلم درباره روستایی است که دیگر ظرفیت دفن جسد جدیدی را ندارد به همین دلیل اهالی این روستا جسد افراد فوت شده را در روستای مجاور دفن می کنند اما …

کارگردان کیست ؟

فریدون حسن پور که فعالیتش را از سال ۱۳۶۵ آغاز کرده و آثار بسیاری طی دو دهه اخیر نوشته و کارگردانی کرده است که از جمله آنها این فیلمها هستند : من و زیبا ، گذر از رنج ها و وقتی همه خواب بودند.

نکات مثبت فیلم ؟

حضور بازیگران موفق تلویزیون که با اتکا به توانایی های فردی شان، فیلم در برخی دقایق می تواند مخاطب را بخنداند.

جنس کمدی « ناردون » اگرچه ضعیف و پرداخت نشده است اما مبتذل هم نیست و خانواده ها به راحتی می توانند به تماشای آن بنشینند.

نکات منفی فیلم ؟

فیلمنامه « ناردون » شبیه به کمدی های آیتمی سالهای دور تلویزیون است. مثل درگیری چند نفر با هم و پخش آهنگ که امروز کمتر مخاطبی را می خنداند.

سوژه ابتدایی فیلم که درباره نبودن جای قبر هنگام مرگ کهنسالان می باشد جذاب است. اما شوخی های فیلم به حدی بد نوشته شده که این سوژه خوب از دست رفته است.