• Movie slide 1
  • Movie slide 2
  • Movie slide 3
ads
تبلیغات
درخواست فیلم

فول آرشیو خوانندگان

دانلود فیلم Dragon Blade 2015

دانلود فیلم Dragon Blade 2015

دانلود فیلم Dragon Blade 2015 با کیفیت  دوبله فارسیBluRay

دانلود فیلم جدید Dragon Blade 2015 با زیرنویس فارسی و لینک مستقیم

دانلود فیلم سینمایی Dragon Blade 2015 از سرور جهان دانلود

دانلود فیلم Dragon Blade 2015

نام فیلم: Dragon Blade 2015

کیفیت: BluRay 

ژانر: اکشن، ماجراجویی، درام، تاریخی

محصول: چین

کارگردان: Daniel Lee

زبان: ماندارین , انگلیسی

امتیاز: ۶٫۱/۱۰

بازیگران: John Cusack, Adrien Brody, Jackie Chan, Lin Peng

خلاصه داستان:

داستان فیلم در دوران سلسله ی هان اتفاق می افتد و درباره ی عده ای سرباز رومی هست که سر از چین درمی آورند و…

نقد فیلم Dragon Blade 2015 :

«تیغ اژدها/Dragon Blade» داستان چند سرباز رومی را بیان می‌کند که در چین باستان گم می‌شوند. دنیل لی که سابقه کارگردانی «سه پادشاهی: احیای اژدها» را در کارنامه دارد، این فیلم پرهزینه را کارگردانی می‌کند و یک بازیگر درجه یک هالیوودی که هنوز نامش مشخص نشده است در این فیلم حضور خواهد داشت.

جکی چان، ستاره هنگ کنگی فیلمهای اکشن در مورد حضورش در پروژه بعدی که اکشنی تاریخی به نام «تیغ اژدها» است و در آن نقش مقابل یک ستاره هالیوودی را ایفا می‌کند توضیحاتی ارائه کرد.

“تمام آن چه می‌دانم این است که او یک خارجی است؛ یک ستاره هالیوودی درجه یک!” این پاسخی بود که جکی چان در «جشنواره بین المللی فیلم پکن» به سؤال در مورد هویت بازیگر هالیوودی که در این فیلم ظاهر می‌شود داد.

 دانلود فیلم Dragon Blade 2015

وبسایتهای چینی هفته‌هاست که گمانه‌زنی‌هایی در مورد اینکه «مل گیبسون» همان مردی است که در موردش سؤال می‌شود مطرح می‌کنند.

چان همچنین در این جشنواره عنوان کرد که این فیلم رکورد پرهزینه‌ترین فیلم چینی را خواهد شکست. این فیلم رقم دو میلیارد یوان (معادل ۳۲۰ میلیون دلار) را به عنوان اولین سرمایه گذاری «Beijing Cultural Assets Chinese Film & Television Fund» ثبت خواهد کرد.

طبق برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته «تیغ اژدها» قرار است به صورت IMAX 3D در چین و دیگر بازارهای جهانی در نوروز چینی یعنی ۱۹ فوریه ۲۰۱۵ (۳۰ بهمن) ارائه شود. این تعطیلات یکی از روزهای پر مراجعه به سینماها در چین است.

در کنار «Beijing Cultural Assets Chinese Film & Television Fund» سرمایه‌گذاران دیگری از جمله «Huayi Brothers» و «Shanghai Film Group» نیز در این فیلم مشارکت خواهند داشت.

تیغ اژدها اولین همکاری دنیل لی و جکی چان به شمار می‌رود. چان عنوان کرده است که دیگر اعضای گروه بازیگران و همچنین نام ستاره هالیوودی به زودی اعلام خواهند شد.

دانلود فیلم Dragon Blade 2015

چان در این فیلم نقش یک رهبری نظامی به نام «هو آن» را ایفا می‌نماید که در سلسله هان فرماندهی «جوخه حفاظتی» را بر عهده دارد. چان عنوان کرده است که بیش از هفت سال است که در حال آماده کردن این نقش بوده است و آن را از مدارک مستند نوادگان رومی‌ها و ویرانه‌های رومی در روستای «لی‌چییِن/Liqian» واقع در شمال غرب استان گانسو بجا مانده از دودمان هان الهام گرفته است.

دانلود فیلم Dragon Blade 2015

پس از گمانه‌زنی هایی که در مورد این پروژه صورت گرفته بود، چان از لی خواست تا کارگردانی و نویسندگی فیلمی در مورد رومی‌های باستانی که در چین باستان گم شده‌اند را بر عهده بگیرد.

گروه عوامل ثانویه فیلم هم اکنون در حال فیلمبرداری در استودیوی «Hengdian World Studios» هستند و همچنین در ادامه به سراغ شهر تاریخی «دون‌هوانگ» و «صحرای گُبی» خواهند رفت تا زمینه‌های تاریخی فیلم را تهیه نمایند. چان اندکی پس از جشنواره پکن قرار بوده است به عوامل فیلم بپیوندد.

لی در نشست خبری فیلم در جشنواره به طور نمادین یک «فرمان سلطنتی» به چان اهدا کرد و توضیح داد که در چین باستان امپراتورها فرمانهای مشابهی پیش از عزیمت فرماندهانشان به میدان جنگ به ایشان اهدا می‌نموده‌اند.