• Movie slide 1
  • Movie slide 2
  • Movie slide 3
ads
تبلیغات
درخواست فیلم

فول آرشیو خوانندگان

دانلود فیلم Journey 2: The Mysterious Island 2012

دانلود فیلم Journey 2: The Mysterious Island 2012

دانلود فیلم Journey 2: The Mysterious Island 2012 با کیفیت بلوری به همراه نسخه سه‌بعدی و دوبله فارسی

دانلود فیلم جدید Journey 2: The Mysterious Island 2012 با زیرنویس فارسی و لینک مستقیم

دانلود فیلم سینمایی Journey 2: The Mysterious Island 2012 از سرور جهان دانلود

به همراه اطلاعات و نقد و بررسی کامل فیلم Journey 2: The Mysterious Island

دانلود فیلم Journey 2: The Mysterious Island 2012

نام فیلم: Journey 2: The Mysterious Island 2012

ژانر: اکشن، ماجراجویی، کمدی

محصول: آمریکا

کارگردان: Brad Peyton

زبان: انگلیسی

امتیاز: ۵٫۸/۱۰

بازیگران: Dwayne Johnson, Michael Caine, Josh Hutcherson

خلاصه داستان: فیلم سفر به جزیراه اسرار آمیز ۲۰۱۲ ، سین اندرسون که پدرش شان ناپدید شده بود ، توانسته است که امواجی را توسط پدربزرگ دریافت کند که مفهوم خاصی دارد. هنک که ناپدری سین است متوجه می شود که این امواج مختصات یک جزیره در اقیانوس آرام را نشان می دهد. سین و هنک به همراه دخترخلیبان گاباتو راهی سفر به این جزیره می شوند و ….

جزئیات و عوامل سازنده فیلم Journey 2: The Mysterious Island 2012

نام فیلم : Journey 2: The Mysterious Island 2012

ژانر فیلم : اکشن، ماجراجویی، کمدی

امتیاز فیلم : ۵٫۸/۱۰

کارگردان : Brad Peyton

نویسندگان : Brian Gunn (screenplay), Mark Gunn (screenplay), Richard Outten (story), Brian Gunn (story), Mark Gunn (story), Jules Verne (novel)

بازیگران : Dwayne Johnson, Michael Caine, Josh Hutcherson, Luis Guzmán

تاریخ اکران : ۱۰ فوریه ۲۰۱۲

زمان فیلم : ۹۴ دقیقه

 

دانلود فیلم Journey 2: The Mysterious Island 2012 :

سفر ۲ : جزیره اسرارآمیز یک اکشن ماجرایی و شبیه کارتونهایی است که والت دیزنی در دهه ۵۰ میساخت.  گواه آن هم استفاده از زیردریایی معروف کاپیتان نمو یعنی ناتیلوس است ک در پایان داستان به کمک قهرمانان فیلم میاید. خانه درختی ای هم که در جزیره قرار دارد، تماشاگر را یاد ماجراهای خانواده دکتر ارنست میاندازد که در آن پدر خانواده آنقدر خلاق بود که از کنار هم قرار دادن چند قاشق کهنه میتوانست یک رادیوی موج کوتاه بسازد!

دانلود فیلم Journey 2: The Mysterious Island 2012

فیلم را میتوان به سختی، دنباله ای بر داستان معروف “سفر به مرکز زمین” دانست که بجز در دو مورد، وجه مشترکی با آن ندارد. یکی اینکه با الهام از رمانی از ژول ورن ساخته شده و دیگر آنکه از Josh Hutcherson جوان در نقش “شان” یکی از قهرمانان فیلم استفاده کرده است. فیلم با صجنه ای آغاز میشود که او سوار بر یک موتور سیکلت از دست پلیس فرار میکند! البته تنها خلافی که او انجام داده، استفاده از یک ایستگاه ماهواره ایست تا بتواند پیغام درخواست کمکی را که پدر بزرگش از جزیره ای گمشده در اقیانوس آرام برایش فرستاده دریافت کند.

شان که پدرش در سری اول فیلم ناپدید شده است، حالا باید با شخصی بنام هنک (با بازی Dwayne Johnson  یا همان Rock معروف) سر و کله بزند. هنک که ناپدری شان است با او بر سر رمزگشایی پیغامی که پدربزرگ فرستاده است رفیق میشود. هنک تنها با یک نگاه میفهمد که کلمات دو هجایی و تک هجایی به ترتیب نشانگر نقطه و خط فاصله در زمان تلگرافی مورس هستند. درخواست کمکی که تا آخر فیلم مشخص نمیشود پدربزرگ چرا اینقدر وقت صرف رمزنگاری آن کرده است!

 دانلود فیلم Journey 2: The Mysterious Island 2012

هنک که آدم باحال و بامرامیست، پیشنهاد میکند که دوتایی باهم به اقیانوس آرام بروند و دنبال پدر بزرگ بگردند. این دو بعد از آنکه به ناحیه ای در نزدیکی مختصات جغرافیایی که پدربزرگ از آنجا پیغامش را فرستاده بود میرسند، به خلبان هلیکوپتر ترسویی بنام گاباتو  (با بازی Luis Guzman) پول میدهند تا آنها به جزیره برساند.

گاباتو هم دختری پلینزیایی و زیبا بنام کایلنی (با بازی Vanessa Hudgens) دارد که در تمام مدت فیلم درحالی که تنها یک تاپ و شلوارک پوشیده است با قهرمانان فیلم همراه میشود! این چهار نفر در حالی که سوار بر هلیکوپتر بر روی اقیانوس آرام در حال پرواز هستند، دچار طوفانی سهمگین میشوند. ولی به شکل معجزه آسایی هر چهار نفر خود را سالم بر روی ساحل جزیره مورد نظر پیدا میکنند.

جزیره داستان ما یک آتشفشان فعال دارد. آبشاری که معلوم نیست سرچشمه اش کجاست. فیل هایی که به اندازه سگ هستند و از سویی دیگر مارمولکهایی عظیم الثه و زنبورهایی که شان و کایلنی بر روی آنها به این سو و آن سو میروند. همچنین در این جزیره، علیرغم اینکه در اقیانوس آرام هستیم، شهر گمشده آتلانتیس نیز قرار دارد که پدربزرگ شان با بازی Michael Caine قهرمانان داستان را به آنجا میبرد.

امیدوارم متوجه شده باشید که من از بسیاری از چیزهایی که از فیلم تا آلان برایتان تعریف کردم، خوشم آمده است. کارگردان اثر Brad Peyton به وضوح خواسته است در این فیلم با بسیاری از فیلمهایی که از گذشته تا امروز در این ژانر ساخته شده اند، شوخی کند و این در بسیاری از صحنه ها مانند سکانس آواز خواندن هنک به چشم میخورد.

دانلود فیلم Journey 2: The Mysterious Island 2012

در ادامه داستان با فوران آتشفشان، شان متوجه میشود که هر آنچه در رمانهای ژول ورن خوانده است را برای نجاتشان قبل از اینکه جزیره به زیر آب رود باید بکار بگیرند. و خب مطمئناً زیردریایی کاپیتان نمو هم باید همین دور و برها زیر آبها باشد! پس شان و هنک به ژول ورن اعتماد میکنند و در حالی که نفس خود را حبس کرده اند به دنبال آن به زیر دریا میروند. آن را پیدا کرده، درش را باز میکنند، به دورن آن شنا میکنند، اهرمی را میکشند تا داخل آن پر از هوا شود و در نهایت موتورش را راه میاندازند و از جزیره فرار میکنند.

تقریباً هیچ منطقی پشت اتفاقات فیلم نیست. شاید نبود منطق در یکی دو صحنه قابل اغماض باشد ولی اینکه اوضاع برای اکثر سکانسها اینگونه پیش رود اصلاً خوب نیست. اما بازی Michael Caine  و Dwayne Johnson دوست داشتنی و سرگرم کننده است. بخصوص در سکانسهایی که Johnson  به شان یاد میدهد که چگونه با کایلنی ارتباط برقرار کند. در پایان هم باید بگویم حاضر نیستم برای دیدن نسخه سه بعدی آن پول اضافه بدهم.