• دانلود فصل جدید سریال Ancient Aliens season 9

  دانلود کامل سریال بیگانگان باستانی  Ancient Aliens season 9 با زیرنویس فارسی و لینک مستقیم

  نقد و بررسی سریال Ancient Aliens season 9 بهمراه تصاویری از فصل جدید

  به دستور سازمان فیلترینگ لینک های دانلود حذف گردید

  دانلود سریال Ancient Aliens season 9

  نام سریال: بیگانگان باستانی Ancient Aliens season 9
  ژانر: مستند ، تاریخی ، علمی تخیلی
  محصول شبکه: History
  امتیاز: 7.4/10
  ستارگان: Robert Clotworthy, Giorgio Tsoukalos, David Childress
  خلاصه داستان:

  در مورد ۷ عجایب جهان شنیده اید؟ گفته می شود تمامی آنها به دست بشریت ساخته شده است, اما آیا واقعاً اهرام مصر توسط بشر ساخته شده؟ در دنیای ما خیلی از بنا ها و ساختار های بسیار قدیمی وجود دارد که تصور آنکه توسط بشر ساخته شده باشد، بسیار دشوار است. در این مستند جنجالی به بررسی تک تک این بناها خواهیم پرداخت و ثابت خواهیم کرد که آیا این نشانه های خارق العاده حقیقتاً ساخت بشریت است یا نیرویی فراتر یا به عبارتی موجودات بیگانه ای آنها را برای اهدافی در زمان باستان بنا کرده اند و …

   نقد و بررسی فیلم :

  مستند بیگانگان باستانی که از سال 2009 تا 2012 در قالب چهار فصل کلی تهیه گردیده و از کانال ماهواره ای هیستوری(History) پخش شد، پس از مدتی توسط سایر کانال های غیر انگلیسی زبان نیز خریداری و ترجمه و سپس روی آنتن رفته است از جمله تحت عنوان مستند «ما و فرازمینی ها » از کانال فارسی زبان ماهواره ای «من و تو».

  در این مستند فقط جناح حامی فرضیه بیگانگان باستانی حضور دارند و هرگز نامی از منتقدین این فرضیه برده نمی شود. مستند حالت روایی دارد، اما نظریه پردازان معروف و گمنام نیز در بین صحبت های روای، با توجه به تخصصشان در خصوص مستندات موید فرضیه شان به بحث و بیشتر ابراز نظر می پردازند. از نام آشنایان حاضر در فصل اول مستند باید اریک فون دانیکن و دیوید چیلدرس را نام برد که مدت هاست در جهت معرفی و توسعه فرضیه بیگانگان/فضانوردان باستانی در حال مطالعه و نوشتن هستند. اما بخش اعظم کارشناسان را اشخاص نسبتاً گم نامی تشکیل داده اند از جمله تساکولوس، هنکوک، اپل، کوپنز، نوری و . . . که بیشتر مبلغ ایدئولوژی متقدمین هستند و کسی تاکنون از ایشان دیدگاه جدید و مستقلی نشنیده است. در حالی که شهرت مستند در گرو معروفیت گروه اول است، گروه دوم از برکت مستند برای خود اسم و رسمی دست و پا نموده اند.

  Ancient-Aliens

  خود مستند آخرین دستاورد حامیان فرضیه فضانوردان باستانی است که با تغییر دادن نام آن به بیگانگان باستانی و جلب نمودن موافقت کانال هیستوری برای پخشش، باعث شده است تا مباحث مربوط به جایگزینی برای تاریخ فعلی بشری مجدداً تازه شود، مخصوصاً در ایران که چنین مباحثی جایگاهی نداشته است ولی اکنون به دلیل فاصله گرفتن نسل جدید از هویت و فرهنگ ایرانی، شاهد انحراف عجیب و غریب عقیدتی هستیم. چون معتقدیم که پیشگیری بهتر از درمان است، تلاش می نماییم در حد امکان انتقادات خود و سایر منتقدین کارکشته جهانی در رابطه با فرضیه بیگانگان باستانی را به اطلاع شما برسانیم. البته نظرات و انتقادات شما دوستان و مخاطبان، همان گونه که از ابتدا تا کنون در جهت بهتر شدن کار ما تاثیرگذار بوده از این به بعد هم همین طور خواهد بود.

  نحوه شروع مستند

  اگر من مدعی شوم این تاریخی که در کتاب ها نوشته شده و تدریس می شود، متعلق به انسان نیست یعنی غریبه ها در آن سهم بالایی دارند، آیا شما از من نمی پرسید: کدام غربیه ها؟ از کجا آمدند؟ اگر من بگویم: بیگانگان که از آسمان  آمدند، باز شما از من مستندات و مدارک درجه اول طلب نخواهید کرد؟

  بله این دقیقاً همان ترتیبی است که فصل اول مستند در سال 2009 برای خود اتخاذ نموده است. آنها ابتدا برای شما مستنداتی رونمایی می کنند تا در نهایت شما را به این نتیجه برساند که در عهد عتیق بعضی از تمدن ها توانایی پرواز کردن داشته اند. در گام بعد دو دیدگاه به وجود می آید. دیدگاه اول می گوید چنان تمدن هایی بنا به دلایلی مثل جنگ داخلی یا بلایای طبیعی مانند طوفان بزرگ از بین رفته اند و منقرض شده اند و قلیلی هم معتقدند همین دانش پرواز به کمکشان آمده تا زمین را ترک نمایند. افرادی مانند موریس جسوپ در دهه 1950 از معروف ترین صاحب نظران این دیدگاه هستند.

  گروه دوم می گویند مستندات ثابت می کند فلان تمدن دارای دانش پرواز بوده است که این به معنای جهش تک بعدی است. ولی از ویژگی جامعه تکنولوژیک پیشرفت موازی در ابعاد بیشتری است، در نتیجه نمی پذیرند که دانش پرواز متعلق به خود بشر زمینی بوده باشد. پس مدارکی مانند پرنده سقاره(Saqqara Bird)، جت های باستانی کلمبیایی، ویمانا و . . . را به عنوان مدارکی از سفر بیگانه ها به زمین در عهد عتیق و ماقبل تاریخ تفسیر می نمایند. اریک فون دانیکن، ذکریا سیتچین و رابرت تمپل از معروف ترین حامیان این دیدگاه هستند.

  راوی مستند در قسمت اول از فصل اول مستند می گوید: «سقاره، مصر، بیست مایلی جنوب قاهره، هرم پلکانی ماوای فرعون جوزر متعلق به بیش از 4000 سال قبل. در همین نقطه بود که 1891 باستانشناس فرانسوی گوری باستانی را گشود که «پادی ایمن،Pa-di-Imen» در آن مدفون بود، متعلق به سیصد سال قبل از میلاد. در میان اشیای مختلف کشف شده یک مدل کوچک چوبی پیدا شد. به نظر شبیه پرنده ای بود و در کنار یک کتیبه پاپیروسی قرار گرفته بود که روی آن نوشته شده بود: «من می خواهم پرواز کنم». این مجسمه چوبی بعدها به موزه مصر ارسال شد، جایی که مسئولین موزه آن را در کنار پرنده های مشابه ای قرار دادند. این مدل بدون این که مورد توجه قرار گیرد، همان جا باقی ماند تا این که در 1969، دکتر خلیل مسیحا متخصص مصرشناس، این مجموعه پرنده ها را مورد آزمایش قرار داده و متوجه شد که چیزی بسیار متفاوت در مورد پرنده سقاره وجود دارد».

  Ancient-Aliens2

  میلیونها نفر در جهان بر این باورند که ما در گذشته با موجوداتی فضایی ملاقات داشته‌ایم. اگر این باور حقیقی باشد چه؟ آیا این «غریبه‌های فضایی» در شکل گرفتن تاریخ ما نقش داشته‌اند؟ و اگر اینطور بوده باشد و رد پاهایی از آنها در مناظری ساده پنهان باشد چه؟ اگر این«شواهد» را بیابیم چه؟

  آنها كه بوده‌اند؟
  چرا به اینجا آمدند؟
  چه چیزی از خود به جای گذاشتند؟
  كجا رفتند؟
  آیا هرگز بازمیگردند؟

  اینها سوالاتی است که مستند «بیگانگان باستانی» در پی پاسخ به آنهاست.
  این مستند توسط یکی از معتبرترین استودیوهای مستندسازی جهان ساخته شده است. در این مجموعه با حضور نویسنده معروف جهان و صاحب «نظریه بیگانگان باستانی» یعنی «اریش فون دنیکن» مسئله حضور موجودات هوشمند فرازمینی در فرهنگ و تمدن باستان ما، اینبار به گونه دقیقتری بررسی میشود. کارگردانی استادانه، فیلمبرداری عالی، نویسندگی فوق‌العاده و اعتبار بالای دانشمندان مصاحبه کننده در این فیلم آنرا به یکی از بینظیرترین مستندهای جهان مبدل کرده است.

  چند سال قبل از فرود اولین انسان بر روی كره ماه، یك محقق سوییسی به نام اریش فون دانیكن با انتشار كتاب شوك برانگیزی به نام «ارابه خدایان»، نظریه خاص بیگانگان باستانی را ارائه داد. بر طبق نظریه او در زمانهای بسیار دور بیگانگان فضایی به زمین سفر كرده‌اند و به انسان كمك كرده‌اند تا راه پیشرفت را بپوید. او معتقد است سازه‌های عظیم باستانی نظیر اهرام مصر و معابد عظیم مایاها و اینكاها و بسیاری از بناهای عظیم دیگر در سرتاسر جهان كه باستانشناسان تا كنون پاسخی در باره چگونگی ساخت آنها ارائه نداده‌اند را زمینیها با علوم فضاییان ساخته‌اند. او نزدیك به چهل كتاب و مقاله در این زمینه منتشر كرده است و در این باره بحثهای زیادی درگرفته است. اینك مجموع تلاشهای چند ده ساله این محقق بزرگ در مجموعه تلویزیونی گسترده‌ای به نام Ancient Aliens (بیگانگان باستانی) به تصویر در آمده است. دانشمندان، محققان، نویسندگان، باستانشناسان و متخصصین بزرگی از سرتاسر دنیا درباره این نظریه صحبت كرده‌اند كه تماشای این مجموعه عظیم را به همه دوستداران این مقوله توصیه میكنیم.

  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

  اما از آنجایی كه ممكن است برای بعضی از دوستان امكان تهیه و تماشای این مجموعه مقدور نباشد، تصمیم به راه‌اندازی این سایت گرفتم تا متن فیلم را همراه با تصاویر اصلی و مهم فیلم در ارتباط با متن را در اختیار این عزیزان قرار دهم. با توجه به اینكه انجام این مهم، كاری مشكل و زمانبر است، به مرور و پس از آماده شدن هر قسمت در سایت قرار میگیرد و شما میتوانید از قسمت «موضوعات» سایت به بخشهای مختلف این مجموعه دسترسی داشته باشید.

  :: به جهت حفظ امانتداری، تمام متن گفتاری فیلم بدون تغییر یا دستكاری ارایه گردیده و جهت سهولت و درك بهتر، نام شخص گوینده را در ابتدای مطلب آن شخص اضافه كرده‌ام (دسترسی به تصاویر این اشخاص و سمت آنها از قسمت «موضوعات» سایت با عنوان «تصاویر اشخاص حاضر در مجموعه» امكانپذیر است).

  :: همچنین آنجا كه گوینده اصلی فیلم سخن میگوید را با رنگ آبی مشخص كرده‌ام تا با بقیه متن متداخل نشود.

  :: به منظور بارگذاری سریعتر صفحات سایت، عكسهای مربوطه را در سایز كوچكتری درون مطلب قرار دادم ولی شما میتوانید با كلیك بر روی هركدام از تصاویر، به سایز اصلی تصویر با كیفیت بالا دسترسی پیدا كنید.

   Ancient-Aliens3

  ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

  عناوین این مجموعه به این شرح است:

  :: فصل اول (2010)
  قسمت اول: شواهد
  قسمت دوم: میهمانان
  قسمت سوم: ماموریت
  قسمت چهارم: برخورد نزدیك
  قسمت پنجم: بازگشت
  قسمت ششم: خدایان، ارابه‌هایشان و فراتر از آن

  :: فصل دوم (2010)
  قسمت اول: مكانهای اسرارآمیز
  قسمت دوم: خدایان و غریبه‌ها
  قسمت سوم: دنیای زیر آب
  قسمت چهارم: غریبه‌های زیر زمین
  قسمت پنجم: غریبه‌ها و رایش سوم
  قسمت ششم: تكنولوژی خارجی
  قسمت هفتم: فرشته‌ها و غریبه‌ها
  قسمت هشتم: ساختارهای غیر قابل توضیح
  قسمت نهم: ویرانی باستانی
  قسمت دهم: تماسهای خارجی

  :: فصل سوم (2011)
  قسمت اول: غریبه‌های باستانی و غرب قدیم
  قسمت دوم: غریبه‌ها و دیوها
  قسمت سوم: غریبه‌ها و مكانهای مقدس
  قسمت چهارم: غریبه‌ها و معابد طلا
  قسمت پنجم: غریبه‌ها و تشریفات اسرارآمیز
  قسمت ششم: غریبه‌ها و مهندسی باستانی
  قسمت هفتم: بلاهای خارجی و بیماریهای جهانی
  قسمت هشتم: غریبه‌ها و دنیاهای گم شده
  قسمت نهم: غریبه‌ها و سلاحهای مرگ‌آور
  قسمت دهم: غریبه‌ها و مكانهای اهریمنی
  قسمت یازدهم: غریبه‌ها و پدران بنیانگزار
  قسمت دوازدهم: غریبه‌ها و آیین‌های مرگبار
  قسمت سیزدهم: غریبه‌ها و كدهای رمز
  قسمت چهاردهم: غریبه‌ها و نامیراها
  قسمت پانزدهم: غریبه‌ها، خدایان و قهرمانان
  قسمت شانزدهم: غریبه‌ها و خلقت انسان

  :: فصل چهارم (2012)
  قسمت اول: دسیسه مایاها
  قسمت دوم: پیشگویی روز رستاخیز
  قسمت سوم: خاكستریها
  قسمت چهارم: غریبه‌ها و بلایای فوق مخرب
  قسمت پنجم: ارتباطات ناسا
  قسمت ششم: راز پوماپونكو
  قسمت هفتم: غریبه‌ها و پاگنده‌ها
  قسمت هشتم: تبانی داوینچی
  قسمت نهم: مسافران زمان
  قسمت دهم: غریبه‌ها و دایناسورها

  :: فصل پنجم (13_2012)
  قسمت اول: اسرار هرم‌ها
  قسمت دوم: غریبه‌ها و سرپوش‌گذاریها
  قسمت سوم: نیروگاه‌های بیگانه
  قسمت چهارم: به سوی اوریون
  قسمت پنجم: فاكتور آینشتاین
  قسمت ششم: اسرار مقبره‌ها
  قسمت هفتم: پیامبران و پیشگویان
  قسمت هشتم: ماورای نزكا
  قسمت نهم: آدم ربایی‌های غریب
  قسمت دهم: میراث وان دانیكن
  قسمت یازدهم: خدایان وایكینگ
  قسمت دوازدهم: ستونهای سنگی

  :: فصل ششم (14_2013)
  قسمت اول: اقتدار عدد سه
  قسمت دوم: جمجمه‌های کریستالی
  قسمت سوم: ارتباط آنوناکی
  قسمت چهارم: جادوی خدایان
  قسمت پنجم: دسیسه شیطان
  قسمت ششم: جراحی‌های غریبه‌ها
  قسمت هفتم: امپراطوران، شاهنشاهان و فرعونها
  قسمت هشتم: آثار مقدس اسرارآمیز
  قسمت نهم: غریبه‌ها و جزیره‌های متروک
  قسمت دهم: غریبه‌ها و صندوق گمشده
  قسمت یازدهم: غریبه‌ها و کوههای اسرارآمیز
  قسمت دوازدهم: غریبه‌ها و گذرگاه کیهانی
  قسمت سیزدهم: بیگانگان در آمریکا
  قسمت چهاردهم: The Star Children
  قسمت پانزدهم: Treasures of the Gods
  قسمت شانزدهم: Aliens and the Red Planet
  قسمت هفدهم: The Shamans
  قسمت هیجدهم: Aliens and Insects
  قسمت نوزدهم: Alien Breeders
  قسمت بیستم: Alien Transports
  قسمت بیست و یکم: Mysterious Structures
  قسمت بیست و دوم: Mysterious Devices

  :: فصل هفتم (15_2014)

  قسمت صفر: Faces of the Gods
  قسمت اول: The Reptilians
  قسمت دوم: The Tesla Experiment
  قسمت سوم: The God Particle
  قسمت چهارم: Alien Encounters
  قسمت پنجم: Aliens and Superheroes
  قسمت ششم: Forbidden Caves
  قسمت هفتم: Mysteries of the Sphinx
  قسمت هشتم: Aliens Among Us
  قسمت نهم: The Genius Factor
  قسمت دهم: Secrets of the Mummies
  قسمت یازدهم: Alien Resurrections
  قسمت دوازدهم: Alien Messages
  قسمت سیزدهم: The Great Flood
  قسمت چهاردهم: Aliens and the Civil War
  قسمت پانزدهم: Hidden Pyramids
  قسمت شانزدهم: The Vanishings
  قسمت هفدهم: The Alien Agenda

  :: فصل هشتم (2015)

  قسمت اول: Aliens B.C
  قسمت دوم: NASA’s Secret Agenda
  قسمت سوم: Aliens and Robots
  قسمت چهارم: Dark Forces
  قسمت پنجم: The Alien Evolution
  قسمت ششم: The Other Earth
  قسمت هفتم: Creatures of the Deep
  قسمت هشتم: Circles from the Sky
  قسمت نهم: The Alien Wars
  قسمت دهم: The Forbidden Zones

  این مطلب را به اشتراک بگذارید
  برچسب ها

  مطالب مرتبط

  راهنمای دانلود

  1- برای دانلود، به روی عبارت "لینک دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  2- اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً FlashGet استفاده کنید.
  3- تمامی لینک های موجود در سایت به صورت مستقیم بوده و شما میتوانید هر موقغ که خواستید با استفاده از نرم افزار FlashGet دانلود را متوقف و سپس از ادامه دانلود نمایید.
  4- فایل دانلود شده به صورت فایل فشرده zip می باشد و شما باید برای خارج کردن فایل از حالت فشرده بر روی آن راست کلیک کرده و سپس Extract Here را بزنید سپس پسورد را وارد کرده و در آخر ok را بزنید تا فیلم از حالت فشرده خارج گردد.
  3- توجه داشته باشید به هنگام وارد کردن پسورد حتما آن را به صورت دستی و با حروف کوچک به صورت www.jahandl.com تایپ نمایید و از کپی کردن پسورد خودداری نمایید تا در موقع خارج کردن از حالت فشرده با ارور مواجه نشید.
  4- بعد از دانلود به هیچ عنوان اسم پوشه را تا زمان خارج کردن از حالت فشرده تغییر ندهید و همچنین تا پایان خارج شدن از حالت فشرده فیلم را اجرا نکنید.