• دانلود فصل جدید سریال Legends of Tomorrow با لینک مستقیم و کیفیت بالا از سرور جهان دانلود

  سریال کامل Legends of Tomorrow را با لینک مستقیم و بصورت رایگان از رسانه ی فرهنگی جهان دی ال دانلود نمایید

  دانلود قسمت جدید سریال Legends of Tomorrow با کیفیت بالا , دانلود رایگان فصل جدید سریال Legends of Tomorrow با لینک مستقیم

  دانلود با حجم کم و کیفیت بالا + نقد و بررسی بهمراه تصاویری از فصل جدید سریال Legends of Tomorrow season 1

  به دستور سازمان فیلترینگ لینک های دانلود حذف گردید

  دانلود فصل جدید سریال Legends of Tomorrow season 1

  نام سریال: Legends of Tomorrow
  ژانر: اکشن ، علمی-تخیلی
  محصول شبکه: CW
  امتیاز: 7.3/10
  ستارگان: Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill
  خلاصه داستان: ریپ هانتر فردی است که آینده را مشاهده کرده و میداند اتفاقی خواهد افتاد که نه تنها زمین بلکه کل دنیا را از در بر میگیرد. حال اون وظیفه دارد تیمی از شروران و قهرمانان را باهم متحد کند تا در مقابل این تهدید بزرگ مقاومت کنند…

  نقد و بررسی و تصاویر فصل جدید: اوایلِ سالِ 2015 بود که CW اعلام کرد قصدِ ساختِ اسپین‌آفی از رویِ سریالِ اِرو و اسپین‌آفِ این سریال یعنی فلش را دارد و مارک گوگنهایم ، اندریو کریزبرگ و گرِگ برلنتی را به‌عنوانِ خالقینِ این اثرِ 13 قسمتی انتخاب کرد .

  داستان از چه قرار است ؟!

  در اوایلِ فصلِ چهارمِ Arrow و فصلِ دومِ The Flash ، طرحِ داستانی و شخصیت هایِ مربوط به Legends of Tomorrow ، معرفی خواهد شد . برایِ مثال ری پالمر که استارلینگ سیتی معتقد است اون در یک انفجارِ عظیم در آخرِ فصلِ سوم مُرد ، احیا می شود و سارا لنس توسطِ Lazarus Pit به زندگی بازخواهد گشت و این افراد به هم ملحق می‌شوند و یک تیم تشکیل می‌دهند تا به جنگِ مشکلات بروند .

  legends tomorrow

  کراس‌اُوری که در نیم فصلِ Arrow و The Flash اتفاق افتاد [ که هشتمین قسمت از هر دو سریال بود ] ، بعنوانِ یک اشناییِ اولیه با این سریال بود .
  سفر در زمان از ویژگی هایِ بشدت مهم است !

  با سفر در زمان ، ریپ هانتر از آینده به گذشته سفر می کند تا تیمِ افسانه ها را بسازد . چون وندال سوِج فنا ناپذیر و ابدی می باشد ، تیم در محدوده هایِ زمانیِ مختلفی در مقابلِ او قرار خواهد گرفت . طبقِ گفته تهیه کننده اجرایی مارک گوگنهایم ، از قابلیتِ سفر در زمان استفاده می‌شود و نه تنها به مکان هایِ شگفت انگیز می‌رویم ، بلکه به لحظاتِ شگفت انگیز هم سر می زنیم .

  اوایلِ سالِ 2015 بود که CW اعلام کرد قصدِ ساختِ اسپین‌آفی از رویِ سریالِ اِرو و اسپین‌آفِ این سریال یعنی فلش را دارد و مارک گوگنهایم ، اندریو کریزبرگ و گرِگ برلنتی را به‌عنوانِ خالقینِ این اثرِ 13 قسمتی انتخاب کرد . داستان از چه قرار است ؟! در اوایلِ فصلِ چهارمِ Arrow و فصلِ دومِ The Flash ، طرحِ داستانی و شخصیت هایِ مربوط به Legends of Tomorrow ، معرفی خواهد شد . برایِ مثال ری پالمر که استارلینگ سیتی معتقد است اون در یک انفجارِ عظیم در آخرِ فصلِ سوم مُرد ، احیا می شود و سارا لنس توسطِ Lazarus Pit به زندگی بازخواهد گشت و این افراد به هم ملحق می‌شوند و یک تیم تشکیل می‌دهند تا به جنگِ مشکلات بروند . کراس‌اُوری که در نیم فصلِ Arrow و The Flash اتفاق افتاد [ که هشتمین قسمت از هر دو سریال بود ] ، بعنوانِ یک اشناییِ اولیه با این سریال بود . سفر در زمان از ویژگی هایِ بشدت مهم است ! با سفر در زمان ، ریپ هانتر از آینده به گذشته سفر می کند تا تیمِ افسانه ها را بسازد . چون وندال سوِج فنا ناپذیر و ابدی می باشد ، تیم در محدوده هایِ زمانیِ مختلفی در مقابلِ او قرار خواهد گرفت . طبقِ گفته تهیه کننده اجرایی مارک گوگنهایم ، از قابلیتِ سفر در زمان استفاده می‌شود و نه تنها به مکان هایِ شگفت انگیز می‌رویم ، بلکه به لحظاتِ شگفت انگیز هم سر می زنیم . چه خبر از بازیگران ؟! کیتی لاتز که در سریالِ اِرو ، نقشِ سارا لنس را برعهده داشت و لقبِ Black Canary را یدک می‌کشید ، حالا در این پروژه بخاطرِ آنکه توسطِ Lazarus Pit احیا میشود ، لقب ـش به White Canary تغییر یافته ـست . علاوه بر او ، برندن روث در نقش اتم ، ونتوورث میلر در نقش کاپیتان کلد ، ویکتور گربر در نقش دکتر مارتین استاین و دامینیک پورسل در نقشِ هیت وِیو ، بازیگرانِ ثابتِ این پروژه را تشکیل می‌دهند . علاوه بر حضورِ Hawkgirl که سیارا رنه قرار است این نقش را بر عهده بگیرد ، در مراسمِ سالانه‌ی کامیک کان ، حضورِ Hawkman هم در این اسپین‌آف تایید شد که فالک هنچل ، ایفاگرِ این نقش خواهد بود . کسپر کرام هم نقشِ منفیِ اصلیِ این پروژه یعنی وندال سوج را ایفا خواهد کرد . چرا باید ببینیم ؟ جدا از عواملِ خوبی که این پروژه داره و عوامل ـش با عواملِ دو سریالِ ارو و فلش مشترکه ، و از رویِ تریلرها هم نوید یه سریالِ اکشنِ خوب رو میده ، یه‌جورایی دیدن ـش اجباری هم هست ! چون اتفاقاتی که در این سریال میوفته به احتمالِ زیاد با دو سریالِ اصلیِ خودش ارتباط خواهد داشت ، اگه به این موضوع هم اهمیت نمیدین و یا وقت ندارین ، حداقلِ بخاطرِ 13 قسمتی بودن بهش یه فرصت بدین !چه خبر از بازیگران ؟!

  کیتی لاتز که در سریالِ اِرو ، نقشِ سارا لنس را برعهده داشت و لقبِ Black Canary را یدک می‌کشید ، حالا در این پروژه بخاطرِ آنکه توسطِ Lazarus Pit احیا میشود ، لقب ـش به White Canary تغییر یافته ـست . علاوه بر او ، برندن روث در نقش اتم ، ونتوورث میلر در نقش کاپیتان کلد ، ویکتور گربر در نقش دکتر مارتین استاین و دامینیک پورسل در نقشِ هیت وِیو ، بازیگرانِ ثابتِ این پروژه را تشکیل می‌دهند .
  علاوه بر حضورِ Hawkgirl که سیارا رنه قرار است این نقش را بر عهده بگیرد ، در مراسمِ سالانه‌ی کامیک کان ، حضورِ Hawkman هم در این اسپین‌آف تایید شد که فالک هنچل ، ایفاگرِ این نقش خواهد بود . کسپر کرام هم نقشِ منفیِ اصلیِ این پروژه یعنی وندال سوج را ایفا خواهد کرد .
  چرا باید ببینیم ؟

  جدا از عواملِ خوبی که این پروژه داره و عوامل ـش با عواملِ دو سریالِ ارو و فلش مشترکه ، و از رویِ تریلرها هم نوید یه سریالِ اکشنِ خوب رو میده ، یه‌جورایی دیدن ـش اجباری هم هست ! چون اتفاقاتی که در این سریال میوفته به احتمالِ زیاد با دو سریالِ اصلیِ خودش ارتباط خواهد داشت ، اگه به این موضوع هم اهمیت نمیدین و یا وقت ندارین ، حداقلِ بخاطرِ 13 قسمتی بودن بهش یه فرصت بدین !

  مشخصات دانلود
  این مطلب را به اشتراک بگذارید

  مطالب مرتبط

  راهنمای دانلود

  1- برای دانلود، به روی عبارت "لینک دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  2- اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً FlashGet استفاده کنید.
  3- تمامی لینک های موجود در سایت به صورت مستقیم بوده و شما میتوانید هر موقغ که خواستید با استفاده از نرم افزار FlashGet دانلود را متوقف و سپس از ادامه دانلود نمایید.
  4- فایل دانلود شده به صورت فایل فشرده zip می باشد و شما باید برای خارج کردن فایل از حالت فشرده بر روی آن راست کلیک کرده و سپس Extract Here را بزنید سپس پسورد را وارد کرده و در آخر ok را بزنید تا فیلم از حالت فشرده خارج گردد.
  3- توجه داشته باشید به هنگام وارد کردن پسورد حتما آن را به صورت دستی و با حروف کوچک به صورت www.jahandl.com تایپ نمایید و از کپی کردن پسورد خودداری نمایید تا در موقع خارج کردن از حالت فشرده با ارور مواجه نشید.
  4- بعد از دانلود به هیچ عنوان اسم پوشه را تا زمان خارج کردن از حالت فشرده تغییر ندهید و همچنین تا پایان خارج شدن از حالت فشرده فیلم را اجرا نکنید.