• دانلود فیلم ایرانی مرگ کسب و کار من است با لینک مستقیم و کیفیت بالا از سرور جهان دانلود

  دانلود فیلم سینمایی ایرانی مرگ کسب و کار من است با لینک مستقیم با لینک مستقیم و بصورت رایگان ار رسانه ی فرهنگی جهان دانلود دریافت نمایید

  Marg-Kasbo-Kare-Man-Ast

  نام فيلم:  مرگ کسب و کار من است

  ژانر: اجتماعی

  کارگردان: امیر ثقفی

  ستارگان: پژمان بازغی ، امیر آقایی ، کامران ثقفی

  خلاصه داستان:  سه جوان فقیر به منظور امرار معاش خوانواده های خود مجبور میگرددند از دکل برق روستا دزدی کنند. ناگهان یکی از آنها به نام یوسف توسط برق کشته می شود و …

  اخبار و حواشی: هنگامی که این سه جوان در حال بریدن کابل های برق هستند ناگهان پیرمردی که بطرف آنها می آید که باعث می شود یوسف عجله کند و دچار برق گرفتگی شود،این پیرمرد(قاسم) را ما در سکانس قبلی دیدیم که توسط زن جوانی که از او خواستگاری کرده با عباراتی مثل ،تو پیری،زشتی ،دهنت بوی گند میده،تحقیر می شود ،تا انتها هم نه به زن جوان بر میگردیم و نه به زندگی پیرمرد پرداخته می شود ،یک سکانس و دو شخصیت اضافی تا الان که نبودشان مشکلی ایجاد نمی کند.به فیلم باز می گردیم ،پیرمرد که از دزدی این سه جوان شاکی است به طرف آنها می آید و با آنها در گیر می شود،و یکی از آنها با بازی امیر آقایی با بیل او را می کشد،چه دلیلی برای این کار وجود دارد،اینگونه به ذهن متبادر می شود که نویسنده برای ایجاد یک بحران ساختگی این اتفاق را ایجاد کرده،بدون اینکه منطقی پشت آن باشد،بعد از آن هم که چند مامور به سوی آنها حمله ور می شوند و در این میان شخصیت شکری (شکرالله) با بازی پژمان بازغی از عطا(امیر آقایی) می خواهد فرار کند،و در ادامه هم به مامورین نمی گوید که قتل کار او نبوده؟؟؟

  این مطلب را به اشتراک بگذارید

  مطالب مرتبط

  راهنمای دانلود

  1- برای دانلود، به روی عبارت "لینک دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  2- اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً FlashGet استفاده کنید.
  3- تمامی لینک های موجود در سایت به صورت مستقیم بوده و شما میتوانید هر موقغ که خواستید با استفاده از نرم افزار FlashGet دانلود را متوقف و سپس از ادامه دانلود نمایید.
  4- فایل دانلود شده به صورت فایل فشرده zip می باشد و شما باید برای خارج کردن فایل از حالت فشرده بر روی آن راست کلیک کرده و سپس Extract Here را بزنید سپس پسورد را وارد کرده و در آخر ok را بزنید تا فیلم از حالت فشرده خارج گردد.
  3- توجه داشته باشید به هنگام وارد کردن پسورد حتما آن را به صورت دستی و با حروف کوچک به صورت www.jahandl.com تایپ نمایید و از کپی کردن پسورد خودداری نمایید تا در موقع خارج کردن از حالت فشرده با ارور مواجه نشید.
  4- بعد از دانلود به هیچ عنوان اسم پوشه را تا زمان خارج کردن از حالت فشرده تغییر ندهید و همچنین تا پایان خارج شدن از حالت فشرده فیلم را اجرا نکنید.