• دانلود فیلم رفقای خوب با لینک مستقیم، دانلود فیلم ایرانی رفقای خوب، دانلود فیلم سینمایی رفقای خوب با کیفیت بالا HD

  فیلم جدید رفقای خوب را با لینک مستقیم،دانلود فیلم جدید ایرانی رفقای خوب با سرعت بالا از جهان دانلود

  نقد و بررسی کامل فیلم رفقای خوب + اخبار و حواشی و تصاویری از فیلم رفقای خوب

  اولین تریلر رسمی فیلم رفقای خوب اضافه شد

  بزودی به محض پخش خانگی لینک دانلود اضافه می شود (فیلم روی پرده است)

  دانلود فیلم رفقای خوب

  نام فیلم : رفقای خوب

  تولید سال : ۱۳۹۳

   جمشید مشایخی، داریوش اسدزاده، محمد کاسبی، عنایت بخشی و رضا رویگری. احمدرضا اسعدی، نوید لایقی مقدم، رامین ناصرنصیر، نعیمه نظام دوست، بیتا خردمند، غلامرضا صادقی، صحرا مشایخی، محمد هاشی و ازالیا صادقی

  عوامل فیلم رفقای خوب: نویسنده: مجید قاری‌زاده مدیر فیلمبرداری، فریدون شیردل، مدیر صدابرداری: فرخ فدایی، تدوین: کاوه ایمانی، طراح صحنه و لباس : قاسم ترکاشوند، طراح گریم : سیامک احمدی – دستیار اول و برنامه ریز : محمد عزیزی، دستیار اول فیلمبردار: رسول تنهایی، عکاس: اکبر اصفهانی – صداگذار: علی ابوالصدق، منشی صحنه: سمیه شهرابی – دستیار دوم کارگردان: علیرضا توانا، گریمور بانوان: میترا گیوه چی، گریمور آقایان، داود فتحی، طراح جلوه های ویژه : ایمان کرمیان – دستیاران فیلمبردار : محمد سقر – نادر گلچی – منصور تنهایی، دستیار اول صحنه : حمید بخشی، مدیر صحنه: سعید پیر هادی – دستیار صحنه: قائم ترکاشوند، دستیار لباس: شیرین مسلمی – مدیر تدارکات: حسین فیض آبادی، دستیاران تدارکات : امیر مرایی، علی ولی پور، جواد سیدی، مدیر مالی: ابراهیم تفرشی مدیر تولید: مسعود دلیری

  نقد و بررسی فیلم رفقای خوب : روایت مجید قاری‌زاده از ساخت فیلم «رفقای خوب»

  مجید قاری‌زاده گفت: با توجه به این که شرایط مناسبی برای بخش خصوصی وجود ندارد و همه چیز دست دولت افتاده است، شاید کار دیگری نتوانم بسازم.
  رویداد۲۴- این روزها فیلمی متفاوت از فضای این سال های سینمای ایران به اکران درآمده که حال و هوایی دهه شصتی دارد. جایی که تکریم از ریش سفیدان و توجه به بزرگترها شکلی متفاوت از جهان امروزی دارد که روابط میان خویشاوندان و دوستان در لابه لای انواع ابزارهای تکنولوژیک گم شده و شکلی از رگ های محبت در آن نمی توان یافت. مجید قاری زاده، نویسنده و کارگردان فیلم «رفقای خوب» از جنس همان اهالی دلخوش به روابط تنگاتنگ جهان دیروز بوده که پس از سال ها دوری از سینما دوباره با حال و هوایی از آن سینمای دورمانده به نگاه مردم رسیده است. به بهانه اکران فیلم «رفقای خوب» با کارگردان پیشکسوت سینمای ایران که آثار خاطره انگیزی از او همچون «پدر بزرگ» و «بیقرار» را سال ها پیش در سینماها دیده ایم، به گفت و گو پرداختم که تقدیم می شود.
  آقای قاری زاده چه شد که بعد از مدت ها به ساخت فیلم سینمایی دست زدید؟
  در دوره های مختلف و به خصوص دوره آقای شمقدری طرح هایی برای فیلمسازی داشتم اما دوستان با وجود این که ۲ بار پروانه نمایش هم گرفته بودم، هیچ حمایتی نکردند. در آن دوران به دنبال تضعیف بخش خصوصی برآمدند و امروز این بخش دچار کمبودهای بسیاری است. به هر حال در سال گذشته فرصتی دست داد تا دوباره در خدمت استاد مشایخی و بازیگران پیشکسوت فیلمی بسازم و از این بابت راضی هستم.
  دانلود فیلم مهمونی کامی
  فکر می کنید با توجه به تغییر مخاطبان امروزی و تولید انواع فیلم ها با ماهیت سینمای مدرن فیلم خاطره برانگیز شما می تواند اکران موفقی داشته باشد؟
  احساس می کنم بعضی از فیلم ها شاید در زمان اکران چندان به فروش بالایی نرسند اما در طول زمان و در درازمدت به حق خود خواهند رسید و ماندگار خواهند شد. برخی از فیلم های قبلی ام اینطور بود و فکر می کنم «رفقای خوب» در روزگار امروز ما می تواند برای مخاطب ایرانی جالب توجه باشد. در هر صورت من یک بار دیگر فرصت این را داشتم که از همان جنس سینمای مورد نظر خودم در سال ۹۴ فیلمی بسازم و امسال اکران کنم. به هر حال با توجه به این که شرایط مناسبی برای بخش خصوصی وجود ندارد و همه چیز دست دولت افتاده است، شاید کار دیگری نتوانم بسازم.
  احساس کردم جوانانی در این دوران وجود دارند که یک چیزهایی در دهه ۶۰ شنیدند و دوست دارند بیشتر بدانند و به نظرم می توانند با فیلم «رفقای خوب» ارتباط برقرار کنند. فیلم «رفقای خوب» همان حس قدیمی مادربزرگ ها و پدربزرگ ها را به جوانان نشان می دهد. برای همین به طور عمد از یک جوان که دانشجوی سینما است و خاطره کمرنگی از پدرش دارد به عنوان نوه شخصیت اصلی فیلم استفاده کردم.
  متاسفانه امروزه شکل زندگی مدرن و وجود انواع شبکه های مجازی موجب فاصله میان آدم ها شده است!
  ماجرا این است که این روزها نوع روابط آدم ها خیلی فرق کرده و مردم انقدر گرفتار شرایط مختلف زندگی شدند که ممکن است اصلا به سراغ بزرگ ترها نروند. حالا فضای مجازی هم به این مساله دامن زده و انواع کانال های ارتباطی و شبکه های ماهواره ای باعث شده مردم از هم دور شوند. در حالی که ما باید نگاه اسلامی و ایرانی داشته باشیم و در هر شرایطی که هست باید از گذشته های خودمان دور نشویم. باید به دنبال همان شعاری برویم که در تیزر فیلمم وجود دارد، وقتی که در گذشته گفتند باید قدر بزرگترهای خودمان را بدانیم و آن موقع است که در زندگی ما برکت می آید.
  مخاطب خاصی را برای تماشای فیلم «رفقای خوب» در نظر گرفتید؟
  ببینید، همانطور که عرض کردم یک فیلم می تواند جدا از اکران بعدها مخاطبان مختلفی از طیف ها و رده های سنی مختلف را جذب کند. برای نمونه این فیلم می تواند در آینده از طریق تلویزیون مخاطبان بسیار زیادی داشته باشد. همه دنیا به همین شکل است که فیلم ها از طریق مختلف به دنبال مخاطب خود هستند. من هیچ وقت توقع ندارم که الان جوانی که مثلا فیلم «لانتوری» را می بیند به سراغ «رفقای خوب» هم برود. من به دنبال تلنگری به جامعه بودم. این همه ما در روز سینما شعار می دهیم و مسئولان به دنبال این هستند که مثلا استاد مشایخی حرفی در آن روز برایشان بزند اما گاهی سراغی از آن ها نمی گیریم. حالا ما با یک هزینه کم توانستیم استاد مشایخی را دوباره به صحنه بیاوریم و ایشان لطف کرده و در فیلم من بازی کردند.
  همین که بازیگران پیشکسوتی مانند استاد مشایخی را دوباره به صحنه آوردید، مساله ای قابل توجه می باشد. شما دقیقا ۳۰ سال پس از فیلم «پدر بزرگ» دوباره به سراغ ایشان در فیلم «رفقای خوب» رفتید!
  دانلود فیلم مهمونی کامی
  آن روزی که سراغ ایشان رفته بودم فیلم اول را می خواستم بسازم و به قدری محبت از ایشان دیدم که مجذوب شان شدم. آن موقع هنوز تهیه کننده فیلم «پدر بزرگ»  مشخص نبود و ایشان صبر کردند تا من تهیه کننده پیدا کنم. آن فیلم در سال ۶۴ ساخته شد و در نوروز ۱۳۶۵ اکران شد و من از همان جا مجذوب محبت استاد مشایخی شدم که این بزرگوار با وجودی که ۲ پیشنهاد آماده به کار داشتند اما منتظر بازی برای فیلم من شدند. من همیشه دوست داشتم به نوعی قدر محبت ایشان را پاسخ بدهم که نشد. البته یک بار در سال ۷۳ به سراغ ایشان رفتم و نقش کوچکی در فیلم «بیقرار» بازی کردند اما در فیلم «رفقای خوب» توانستم به خوبی از وجود ایشان استفاده کنم.
  مشخصات دانلود
  تریلر
  دانلود
  این مطلب را به اشتراک بگذارید

  مطالب مرتبط

  راهنمای دانلود

  1- برای دانلود، به روی عبارت "لینک دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  2- اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً FlashGet استفاده کنید.
  3- تمامی لینک های موجود در سایت به صورت مستقیم بوده و شما میتوانید هر موقغ که خواستید با استفاده از نرم افزار FlashGet دانلود را متوقف و سپس از ادامه دانلود نمایید.
  4- فایل دانلود شده به صورت فایل فشرده zip می باشد و شما باید برای خارج کردن فایل از حالت فشرده بر روی آن راست کلیک کرده و سپس Extract Here را بزنید سپس پسورد را وارد کرده و در آخر ok را بزنید تا فیلم از حالت فشرده خارج گردد.
  3- توجه داشته باشید به هنگام وارد کردن پسورد حتما آن را به صورت دستی و با حروف کوچک به صورت www.jahandl.com تایپ نمایید و از کپی کردن پسورد خودداری نمایید تا در موقع خارج کردن از حالت فشرده با ارور مواجه نشید.
  4- بعد از دانلود به هیچ عنوان اسم پوشه را تا زمان خارج کردن از حالت فشرده تغییر ندهید و همچنین تا پایان خارج شدن از حالت فشرده فیلم را اجرا نکنید.