• دانلود فیلم مهمونی کامی با لینک مستقیم، دانلود فیلم ایرانی مهمونی کامی، دانلود فیلم سینمایی مهمونی کامی با کیفیت بالا HD

  فیلم جدید مهمونی کامی را با لینک مستقیم،دانلود فیلم جدید ایرانی مهمونی کامی با سرعت بالا از جهان دانلود

  نقد و بررسی کامل فیلم مهمونی کامی + اخبار و حواشی و تصاویری از فیلم مهمونی کامی

  اولین تریلر رسمی فیلم مهمونی کامی اضافه شد

  لیتک دانلود اضافه شد

  دانلود فیلم مهمونی کامی

  نام فیلم : مهمونی کامی

  تولید سال : 1393

   پگاه آهنگرانی، نازنین فراهانی ،مینا ساداتی، مهدی کوشکی، میسا مولوی و …

   

  نقد و بررسی فیلم مهمونی کامی:

  فیلم “مهمونی کامی”، سیاه و سفید آغاز می‌شود، با بهت‌زدگی. در این فیلم با شخصیت‌ها همراه و همسفر می‌شویم، به حرف‌هایشان گوش می‌دهیم و دغدغه‌هایشان را می‌فهمیم و با زوایای سیاه و سپید وجودشان، آشنا می‌شویم.

  نازنین (نازنین فراهانی) بعد از جدالی که با خود در آینه بر سر رابطه‌اش با “امید” دارد، او را مرده می‌یابد. امید که دوست‌پسر خواهرِ نازنین، نگین (مینا ساداتی) است، به‌دلیل مصرف بیش از حد مواد مخدر، اُوردز شده‌است. نازنین که خودش هم در اثر استفاده از موادمخدر حال درستی ندارد، بعد از مویه بر سر جنازه، درصدد بیرون بردن آن از ویلا برمی‌آید؛ اما موفق نمی‌شود و مجبور می‌شود دوباره به ویلا برگردد و جنازه را در ماشینِ خود متوفی، رها کند.

  دانلود فیلم مهمونی کامی

  صبح، نازنین از خواب می‌پرد. ویلا را پر از مهمان می‌یابد و متوجه می‌شود که خواهرش هم ماشین امید را برده‌است تا به مهمانی دوست‌شان کامی، در لواسان برسد. نازنین آشکارا بهم می‌ریزد و می‌خواهد هرطور شده خود را به ماشین امید و جنازه او برساند. نازنین سخت با خودش، درگیر است. به تازگی نامزدش را از دست داده، شدیدا به مواد مخدر اعتیاد پیدا کرده و از خیانتی که به همراه امید به نگین کرده، سخت معذب است و خود را تا حدودی مقصر مرگ امید می‌داند. نازنین از سر اجبار با پدرام (میسا مولوی) همسفر می‌شود که کشمکش و تقابلی شدید بین این دو، در می‌گیرد.

  نگین که از قبل با امید دچار مشکل شده‌،‌ امروز بعد از چند تماس پیاپی و عدم پاسخ از جانب امید، با فرستادن پیامی، رابطه‌اش را با او تمام می‌کند و به اتفاق فرناز (پگاه آهنگرانی)،‌ جاده را پشت سر می‌گذارند، غافل از این که امید، ناخواسته همسفرشان است. در راه، بر حسب اتفاق، با آرمین (مهدی کوشکی) همسفر می‌شوند. نگین و نازنین سعی در کشف او دارند و آرمین، سعی در کشف آنان؛‌ اما چه‌کسی رفیق نیمه‌راه است؟

  فیلم مهمونی کامی، فیلمی‌ مبتنی بر دیالوگ‌ است که آرام آرام پیش می‌رود و مخاطب را با خود، همسفر می‌کند. ریتم آهسته فیلم،‌ کسل کننده نیست و در بطن این آرامش، شُکی که در نهایت با همان ریتم آرام، به مخاطب وارد می‌کند، بسیار تاثیرگذار است. بهره‌گیری خوب از صداهای محیطی و استفاده مناسب و به‌جا از موزیک‌های لاتین، از نکات مثبت فیلم است. جاده چالوس در حاشیه فیلم مهمونی کامی، به خوبی آشکار است و زیبایی‌اش هم به‌چشم می‌آید با آنکه هیچ تاکیدی بر آن نشده که البته نیازی هم به تاکید نیست.

  بازی‌ها بسیار خوب و طبیعی هستند و شخصیت‌پردازی فیلم درست و صحیح انجام شده به نحوی که مخاطب حس می‌کند از یک جایی، یک طوری، پرسوناژهای قصه را بارها دیده‌ و شاید بعضی‌شان را هم خیلی خوب می‌شناسد. در فیلم‌هایی که مبتنی بر دیالوگ هستند، گفتارِ شخصیت‌ها مهم می‌شود، خیلی مهم. دیالوگ‌های فیلم مهمونی کامی، خوب، روان، باورپذیرند و داستان‌ را پیش می‌برند،‌ همچنین سهمی بسزا در باورِ حقیقی بودن شخصیت‌ها، ایفا می‌کنند. دیالوگ‌هایی که هر آنچه نیاز است مخاطب بداند را در اختیارش قرار می‌دهد، مانند بی‌کاری، بی‌هدفی و بی‌مسئولیتی تعدادی از جوانان که به‌هیچ وجه نمی‌توانند معرف طبقه‌ای که به آن تعلق دارند،‌ باشند؛ یا مثلا آشنا کردن مخاطب با پرسوناژ کامی. کسی که اصلا او را نمی‌بینیم و فقط با حرف‌های شخصیت‌های فیلم، می‌توانیم تا حدودی که نیاز است، در موردش، بدانیم و حدس بزنیم.

  دانلود فیلم مهمونی کامی

  فیلم خوشگذرانی دارد. پر است از مثلا دوستی و تمنا و ولعی برای داشتن روابط پیچ‌درپیچ و متعدد. دوستانی که برای تفریح، وقت‌گذرانی، خندیدن و خاله‌زنک و خاله‌مردک بازی، از هیچ کار و حرفی فروگذار نمی‌کنند. کسانی که دوستی برای‌شان عمق و حقیقت ندارد و نفع و هوس شخصی‌شان، ولو زودگذر، بر همه کس و همه چیز، ارجحیت دارد. در جامعه امروز، چقدر این افراد، برای‌مان آشنا هستند؛ البته که نباید امید به داشتن جامعه‌ای بهتر را، از دست دهیم.

  یکی از اشکالات فیلم زمانی‌ست که جنازه امید توسط نازنین در پتو پیچیده شده‌ و در اثر تنفس بازیگر، پتو بالا و پایین می‌رود. صحنه‌ی نشان دادن جنازه‌ی پتو پیچ، آن‌قدر طولانی نیست که بازیگر نتواند چند لحظه‌ای نفسش را حبس کند و عدم توجه به این امر، توجیح‌پذیر نیست. مورد بعدی، ایست بازرسی‌ست. بعد از تصادف دو ماشین، گشتن صندوق‌عقب ماشین امید توسط پلیس، لوث می‌شود و فقط ماشین مقصر توقیف می‌شود. تصادفی که برای نجات نگین و فرناز و لو نرفتن جنازه، در فیلم‌نامه آمده؛ ولی باورش خیلی سخت و دور از ذهن است.

  در هر حال، فیلم مهمونی کامی یا همان “چالوس”،‌ فیلمی خوب و متفاوت در ژانر اجتماعی‌ست با داستان و آدم‌هایی آشنا در این روزها.

  مشخصات دانلود
  تریلر
  دانلود
  کیفیت 720
  دانلود
  کیفیت 480
  دانلود
  این مطلب را به اشتراک بگذارید

  مطالب مرتبط

  راهنمای دانلود

  1- برای دانلود، به روی عبارت "لینک دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  2- اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً FlashGet استفاده کنید.
  3- تمامی لینک های موجود در سایت به صورت مستقیم بوده و شما میتوانید هر موقغ که خواستید با استفاده از نرم افزار FlashGet دانلود را متوقف و سپس از ادامه دانلود نمایید.
  4- فایل دانلود شده به صورت فایل فشرده zip می باشد و شما باید برای خارج کردن فایل از حالت فشرده بر روی آن راست کلیک کرده و سپس Extract Here را بزنید سپس پسورد را وارد کرده و در آخر ok را بزنید تا فیلم از حالت فشرده خارج گردد.
  3- توجه داشته باشید به هنگام وارد کردن پسورد حتما آن را به صورت دستی و با حروف کوچک به صورت www.jahandl.com تایپ نمایید و از کپی کردن پسورد خودداری نمایید تا در موقع خارج کردن از حالت فشرده با ارور مواجه نشید.
  4- بعد از دانلود به هیچ عنوان اسم پوشه را تا زمان خارج کردن از حالت فشرده تغییر ندهید و همچنین تا پایان خارج شدن از حالت فشرده فیلم را اجرا نکنید.
  1. شاهین :
   [ 16/10/04 ]

   فیلم زیادی مبهم است… پیچیده و پر از تناقض… دل دادن های الکی، فراموش کردن های مفتکی… نه عشقی نه وفاداری نه هیچی… آخر پوچ گرایی است!

   • مرسی شاهین جان از نقد مفهومی و زیباتون خوشال میشم اگر فیلمی دیدن و در سایت موجوده دیگران رو هم از نظرتون راجب فیلم بگید.

  2. شهریار :
   [ 16/10/24 ]

   سلام مرسی از نقد منصفانتون.
   متاسفانه من توی اکثر سایتها خوندم که مهمونی کامی فیلم بدیه ولی زمانی که فیلم رو دیدم متوجه شدم اونقدرها هم که در موردش بدگویی شده فیلم بدی نیست. البته اشکالاتی داره که خب ممکنه توی هر کاری باشه. و باز هم البته مهمونی کامی فیلم کمدی یا سرگرم کننده نیست این فیلم بدرد طیف خاصی از رسینمارو های حرفه ای می خورد. اما شاید مثبت ترین نقطه ی فیلم به شدت باور پذیر بودن قصه ، رابطه هاشون با هم و بازی خوب بازیگران باشه. قبول کنیم که در جامعه کنونی ما طیفی از جوانان مرفه هستند که دقیقا ً به همین شیوه زندگی کرده و عمر رت به سر می کنند. اگر دوستان مخالف ساعتی از نیمه شب را گذری در خیایان های شمال شهر بزنند متوجه می شوند که چه بسیار از این جوانان اعم از دختر و پسر با اتومبیل های آنچانی ، بی خیال از دنیا و دقدقه هایش ، بی خیال نداری ها و بی پولی ها بی خیال از بی کاری ها و مشکلات بر سراه ازدواج جوانان ، بی خیال از گرانی دارو و خرج درمانهای سرسام آور و بی خیال از بی خانمانی و اجاره و خانه و هزاران مورد دیگر ، خوش و خرم و سر مست در خیابانها جولان می دهند و چه بسیار اتفاقهای این چنینی که نمی افتد. البته بی انصافی است اگر بگویم همه جوانان این چنین هستند.
   اما فیلم نقاط ضعفی هم دارد که شاید از حوصله خارج باشد. البته به نظر حقیر و بدون هیچگونه طرفداری نقاط مثبت فیلم بیشتر از نقاط ضعف آن است.
   سپاس