• دانلود فیلم Everybody Wants Some 2016 با کیفیت Bluray

  دانلود فیلم جدید Everybody Wants Some 2016 با زیرنویس فارسی و لینک مستقیم

  دانلود فیلم سینمایی Everybody Wants Some 2016 از سرور جهان دانلود

  کیفیت اصلی فیلم (نسخه بلوری) جایگزین کیفیت پرده شد

  دانلود فیلم Everybody Wants Some 2016

  نام فیلم: Everybody Wants Some 2016

  کیفیت: Bluray

  ژانر: کمدی، درام، ورزشی

  محصول: آمریکا

  کارگردان: Richard Linklater

  زبان: انگلیسی

  امتیاز: 7.2/10

  بازیگران: Blake Jenner, Tyler Hoechlin, Ryan Guzman

  خلاصه داستان:

  فیلم در مورد ۷۲ ساعت از زندگی دانشجوی سال اول “جیک” یک هفته قبل از شروع کالج است،که دوستان تازه ای پیدا می کند…

  جزئیات و عوامل سازنده فیلم Everybody Wants Some 2016

  زمان : 117 دقیقه

  انتشار : 15 آوریل 2016 (آمریکا)

  امتیاز : 7.2 از 10

  میانگین رای : 1,821 نفر

  نمره منتقدین : 84/100

  ژانر : کمدی، درام، ورزشی

  محصول کشور : آمریکا

  زبان : انگلیسی

  بودجه تولید : 10,000,000$

  کارگردان : Richard Linklater

  نویسندگان : Richard Linklater

  بازیگران : Blake Jenner , Juston Street , Ryan Guzman , Tyler Hoechlin , Wyatt Russell , Glen Powell , Temple Baker , J. Quinton Johnson , Will Brittain , Courtney Tailor , Taylor Murphy , Christina Burdette , Zoey Deutch , Sophia Taylor Ali , Austin Amelio , Tanner Kalina , Forrest Vickery , Jonathan Breck , Ernest James , Jason Liebrecht , Justin Alexio , Celina Chapin , Shailaun Manning , Lynden Orr , Laura Ritz , Zoey Brooks , Asjha Cooper , Olivia Griswald , Dora Madison , Anna Vanston

  ستارگان :
  Blake Jenner در نقش Jake
  Juston Street در نقش Jay
  Ryan Guzman در نقش Roper
  Tyler Hoechlin در نقش McReynolds
  Wyatt Russell در نقش Willoughby

  تهیه‌ کنندگان : Sean Daniel , Megan Ellison , Stephen Feder , Richard Linklater , Ginger Sledge , John Sloss

  فیلم بردار : Shane F. Kelly

  تدوین فیلم : Sandra Adair

  نقش آفرینان : Justine Arteta , Vicky Boone , Kim Davis-Wagner

  طراح صحنه : Bruce Curtis

  مدیر هنری : Rodney Becker

  دکوراسیون : Gabriella Villarreal

  طراح لباس : Kari Perkins

  گریمور : Michaela Farrell , Katelyn Galloway , Jessica Isam , Jennifer Jackson , Sheila Trujillo-Gomez

  مدیریت تولید : Shaun Paul Gordon , Elise Graham

  دستیار تهیه کننده : Jeremy Mohler , Max Sturgeon

  بخش هنری : Brad Blei , Leila Dallal , Craig Denham , Evan Hodge , Faith Johnson , Joie Todd Kerns , David Menefee , Jarrette Moats , Megan Montemayor , John Parker , Victoria Ramirez Fuller , Andrew Schwartz , Phil Shirey , Aaron Statler , Fabian Valdez , Tom Ward

  بخش صدا : Wayne Bell , Shayna Brown , Evan Dunivan , Glenn Eanes , Chris Erlon , Susan Fitz-Simon , Miles Foster-Greenwood , Tom Hammond , Inaam Haq , Justin Hennard , Manny Leyva , Chris Navarro , Korey Pereira , John Pritchett , David M. Roberts , Colin Rogers , Billy Theriot , Ryan Young

  جلوه‌ های ویژه : Damian Lund

  صحنه های خاص : Kelsey Craig , Daniel Guindi , Pete Herzog , Chas Naylor , Nick Shirsty , Patton Tunstall

  بدل کار : Justin Hall , Immanuel Salas , Erik Schultz

  دوربین و گروه برق : John Alcera , Troy Anderson , Eric Cunningham , Adam Dinihanian , Wes Dixon , Ian Ellis , Anil Gonnabathula , Matt Harshbarger , Greg Lomas , Jim Marquette , Michael Mattioli , Eric Pickett , Van Redin , Robert Rendon , Ashley Riggs , Christopher Simpson , Greg Travis , Blake Wellman

  انیمیشن : Ryan Hartsell , Pete Herzog

  بخش بازیگری : Catherine DeMartino , Faryn Einhorn , Tina Kerr , Rene Rhi , Phoebe Waldron

  بخش تولید لباس : Anna Abbey , Rio Shirey , Eden Taylor , Arlene Waghalter , Lily Walker , Colin Wilkes

  بخش تدوین : Aaron Castillo , Parke Gregg , Mike Saenz , Allison Turrell , Nina Vizcarrondo

  بخش موزیک : Christine Bergren , Meghan Currier , Ian Herbert , Randall Poster

  نقل و انتقالات : Lonnie Nelson , Russell E. Scott , Steven Willhoite

  سایر دست اندر کاران : John Arszyla , Beatrice Bellino , Ryan Bijan , Joe Canik , Ivy Chiu , Corbin Clem , Kelsey Coggin , April Crump , Chris Cude , Amanda Curry , Jerry L. Dasti , Eben Davidson , Barrett Farmer , Benjamin Figer , Jay Floyd , Robbie Friedmann , Hugo Garza , Sara Golombeck , Michael Colin Greene , Allyson Holland , Sarah Hong , Marshall Kistner , Barry Lacina , C.J. Neels , Van B. Nguyen , Kelsey O’Dell , Carrie Olsen-Wright , J. Andrew Perez , Josh Perrault , Will Rimmer , Paul R. Roberts II

  تماشای این فیلم به افراد زیر 17 سال توصیه نمی شود.

  نقد و بررسی فیلم Everybody Wants Some 2016 :

  برای کسانی که انتظار دارند ،فیلم “هرکسی چیزی می خواهد” مانند دو تجربه ی موفق قبلی لینکلیتر “پیش از نیمه شب” و” پسر بچگی” فیلمی تاثیرگزار و عمیق باشد ،فیلمی مایوس کننده خواهد بود!! اگرچه سبک و لحن فیلم خسته کننده نیست. سیر کلی فیلم های لینکلیتر ،از ژانری به ژانر دیگر ،از درام های جدی تا کمدی های بزن بکوب ،از عاشقانه تا تراژدی همواره متغیر بوده است. این فیلم پیشنهادی 2ساعت است برای تماشای طرح ها و نقشه هایی کوچک که تداعی کننده ی نوستاژی واری از دهه ی 80 است. با به پایان رسیدن فیلم مخاطب فیلم احتمالا ذهنیت روشنی از فیلم در هنگام ترک سالن سینما ندارد.

  “هرکسی چیزی می خواهد” یک قاب از یک مراسم امریکایی ارائه می دهد ،که سالها ست عوض شده و تغییر کرده است و لینکلیتر (کارگردان فیلم) ان را برای نسل جدید به طور ویژه نمایش می دهد. یک هفته قبل از اولین روز کالج در سال 1980 ،گروهی از بازیکنان بیسبال در کمپ دانشگاه تگزاس باری مهمانی و تمرین ،دور هم جمع می شوند. کلیت فیلم در مورد ۷۲ ساعت از زندگی دانشجوی سال اول پیچر جیک است (بلیک جنر)،که دوستان تازه ای پیدا می کند . به پارتی های مختلفی دعوت می شود و با بورلی (زو دیوچ) رابطه ای تشکیل می دهد ،است.”

  خط داستانی فیلم بیشتر به دوره ی زمانی از یاد رفته میپردازد تا اینکه شخصیت پردازی خیلی خوبی مثل فیلم پسر بچگی داشته باشد یا اینکه فعل و انفعالات انسانی بین افراد را (مثل سه گانه ی :پیش از طلوع ،پیش از غروب و پیش از نیمه شب) نشان دهد، از این رو فیلم شبیه فیلم حیوان سرا است.

  به طوراحساسی لینکلیتر ،اگوست 1980 را مورد توجه قرار می دهد. هر چند ،چند مورد بی ربط که از لحاظ تاریخی به فیلم نمیخورد وجود دارد (مانند: چندتا از اتاق ها در خواب گاه کالج در سال 1980وی سی ار داشتند؟که در فیلم نشان داده شده است؟) اما لحن فیلم خیلی مناسب است. برای مخاطبان مسن تر فیلم (کسانی که دهه ی 80 را به خوبی به یاد می اورند) تجربه ی مشا هده ی فیلم “هر کسی چیزی می خواهد” ،یاد اور خاطرات گذشته شان است. اما برای مخاطبان جوان تر که از تیز هوشی بیشتری ممکن است بهره مند باشند ،طرح فیلم نخ نماست و شخصیت ها فاقد عمق هستند.

  برجسته ترین مولفه ی فیلم ،نوستالژیک بودنش است که در کمتر از 35 دقیقه مخاطبش را از دست می دهد و لینکلیتر فضای خالی موجود در فیلم را نمی تواند کاملا ً پر کند! در بازگشت به سال 1980 ،در”هر کسی چیزی می خواهد” ،لینکلیتر به طرز گیج کننده ای از المان های دهه ی 70 استفاده می کند. موسیقی مهم ترین وجه فیلم است ،که از اهنگ های مختلفی در فیلم استفاده شده است (از همه ی سبک ها ،دیسکو تا کانتری،از اواخر دهه 70 تا اوایل 80).

  طراحی لباس ،گریم ،مو و صحنه از لحاظ تاریخی درست انتخاب شده اند. این فیلم برخلاف خیلی از فیلم هایی که در این دهه می گذرد و به جزئیات زیادی مثل لباس های مربوط به ان زمان میپردازد و فیلم های موفقی هم نیستند ،انتخاب مناسبی برای یاداوری دهه 80 است و لینکلیتر این نکته را فراموش نمی کند. قطعاً “هر کسی چیزی می خواهد” قسمتی از یک تجربه ی اتوبیوگرافی شخصی است که مورد استناد نیز می تواند باشد و به دام کمدی های سطح پایینی مثل فیلم حیوان سرا نمی افتد

  بازی های فیلم مثل شخصیت ها نوعی در هم پیچیدگی دارند،هرچند کارگردان از بازیگران کمتر شناخته شده در فیلم استفاده کرده تا چهره های اشنایی برای مخاطبان (به منظور اشنایی زدایی) نباشند. نقش بلیک جنر ،متأ سفانه یکی از ضعیف ترین نقش های ایفا شده در فیلم است ،نقش دوست داشتنی ای است اما قابل قبول ایفا نشده است که ربطه اش با کاراکتر دختر در فیلم به اوج نمی رسد. در لحظاتی از فیلم لینکلیتر تلاش میکنه تا بین ان ها مانند اتان هاوک و جولی دلپی در فیلم پیش از طلوع ،ترکیب خوبی درست کند اما بازیگران به اندازه ی ان دو ترکیب خوبی نیستند.

  “هرکسی چیزی می خواهد” شخصیت های جالبی دارد که از دل حاشیه ی فیلم و دهه ی 80 بیرون می اید. شخصیت هایی مانند گلن پاول،ویت راسل (که معتاد استو شخصتی فیلسوف مآب دارد)و سیبیل های خاص تایلر هوچلین ،ماکو رینولدز(که یاد آور پورن استار های دهه 70 است).

  “هرکسی چیزی می خواهد ” ،پیشنهادی 2 ساعته برای تماشاگرانی است که میخواهند یک دوره از یاد رفته را به سرعت و بدون پی گیری خط داستانی به یاد بیاورند. سبک روایی فیلم پر افت و خیز است اما مشخصات دیگر فیلم (بخصوص،موسیقی متن فیلم) بطور قطع حرف هایی برای گفتن دارد . اگرچه خیلی از المان ها در حد کارهای قبلی لینکلیتر نیست اما هنوز ویژگی های لذت بخشی برای تماشا در سالن سینما را دارد

  اختصاصی نقد فارسی

  دموی فیلم Everybody Wants Some 2016 (تریلر فیلم)

   

  تصاویر مربوط به صحنه های فیلم Everybody Wants Some 2016
  جهت بزرگنمایی روی تصاویر کلیک کنید

   

   

  باکس دانلود
  کیفیت BluRay 1080p
  دانلود
  کیفیت BluRay 720p
  دانلود
  تریلر
  دانلود
  این مطلب را به اشتراک بگذارید
  برچسب ها

  مطالب مرتبط

  راهنمای دانلود

  1- برای دانلود، به روی عبارت "لینک دانلود" کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
  2- اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، پیشنهاد می شود برای دانلود فایل ها حتماً از یک نرم افزار مدیریت دانلود و مخصوصاً FlashGet استفاده کنید.
  3- تمامی لینک های موجود در سایت به صورت مستقیم بوده و شما میتوانید هر موقغ که خواستید با استفاده از نرم افزار FlashGet دانلود را متوقف و سپس از ادامه دانلود نمایید.
  4- فایل دانلود شده به صورت فایل فشرده zip می باشد و شما باید برای خارج کردن فایل از حالت فشرده بر روی آن راست کلیک کرده و سپس Extract Here را بزنید سپس پسورد را وارد کرده و در آخر ok را بزنید تا فیلم از حالت فشرده خارج گردد.
  3- توجه داشته باشید به هنگام وارد کردن پسورد حتما آن را به صورت دستی و با حروف کوچک به صورت www.jahandl.com تایپ نمایید و از کپی کردن پسورد خودداری نمایید تا در موقع خارج کردن از حالت فشرده با ارور مواجه نشید.
  4- بعد از دانلود به هیچ عنوان اسم پوشه را تا زمان خارج کردن از حالت فشرده تغییر ندهید و همچنین تا پایان خارج شدن از حالت فشرده فیلم را اجرا نکنید.